Využívám tento způsob k  informování  těch, kteří mají zájem o určité neinvazivní formy ošetřování a možná by se dal použít i termín alternativní způsob léčby.

CranioSacrální biodynamika mi změnila život. Proto jsem se rozhodla pro možnost zpřístupnit a poskytnout tuto báječnou metodu  všem těm, kteří ji budou chtít vyzkoušet.

     CraniSacrální biodynamika vytváří optimální podmínky pro zdraví, posiluje vitalitu a pocit dobrého zdravotního stavu.

     Je vhodná pro osoby všech věkových kategorií. Jak pro kojence, děti i dospělé bez omezení věkové hranice.

     Záměrem této techniky je podpořit náš systém, aby si byl schopen znovu vytvořit vztah s vlastním Zdravím. Zdraví, o kterém mluvíme, je univerzální. Stejné Zdraví, které koluje ve mně, koluje i v tobě.... Máme zde možnost pozorovat, jak působí nezpracované síly našich zkušeností v našem  těle. Na mentální úrovni se vytvářejí mentální formy a přesvědčení, na emocionální úrovni dochází k držení emocionálních vzorců a na úrovni tkání dochází ke změnám (stlačení, torze...). Touto technikou dokážeme podpořit náš systém při nastolení rovnovážného stavu.

     Cranio sacrální práce je holistickým přístupem k léčbě. Uznává spojení těla, ducha a duše stejně tak jako schopnost těla reflektovat zkušenosti a ukládat traumatizující vzpomínky.

     Může být velmi efektivní jak u akutních, tak i chronických poruch.

     V závěru uvádím některé z obtíží, které většinou velmi dobře reagují na cranio sacrální práci:

artritida, autismus, astma, stavy vyčerpání, regenerace těla po úrazech a operacích, deprese, hyperaktivita, emocionální problémy, bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku, zdravotní potíže způsobené stresem, bolesti zad a šíje, ischias .....

 

Léčitel ve skutečnosti není léčitelem

neboť on není tím, kdo koná.

Léčení jím jen prochází.

Být léčitelem znamená ne-být.

Čím méně jsi. tím více léčení

skrze tebe může procházet...

 

Osho

The Sound of Running Water

 

Vážení čtenáři,

jsem velmi ráda, že Vás tato tématika zajímá stejně jako mě. Vidím to podle Vašich ohlasů. Děkuji Vám a těším se, že si přijdete osobně vyzkoušet tuto formu velmi příjemné a přesto  velmi hluboké a účinné terapie.